اين مقاله توسط هوش مصنوعي نوشته شده است. در واقع ، توسط هيچ شخصي نوشته نشده است. هر جمله اي که بعد از اين مقدمه مشاهده مي کنيد ، کار OpenAI’s GPT-3 است ، يک مدل قدرتمند براي پيش بيني زبان که قادر به ساخت توالي متن منسجم است. تنها کاري که کردم اين بود که موضوعاتي براي نوشتن در اختيار آن قرار دهم. من حتي دستور زبان يا هجي آن را درست نکردم.

طبق OpenAI ، بيش از 300 برنامه از GPT-3 استفاده مي کنند که بخشي از بخشي به نام پردازش زبان طبيعي است. روزانه به طور متوسط ??4.5 ميليارد کلمه نوشته مي شود. برخي مي گويند کيفيت متن GPT-3 به همان خوبي است که توسط انسان نوشته شده است.

آنچه در زير مي آيد ، پاسخ GPT-3 به موضوعات مربوط به سرمايه گذاري عمومي است.

پرسش و پاسخ با "رايانه"

MarketWatch: "نحوه سرمايه گذاري در ارزهاي رمزپايه توسط GPT-3".

GPT-3: محبوبيت روز افزون ارز رمزنگاري شده به معناي وجود صدها فرصت براي انتخاب است ، اما مهم نيست که خريد يک سکه با تورم جزئي يا سرمايه گذاري در يک سکه کوچک با انتظارات زياد وسوسه انگيز است ، فقط چند ارز رمزپايه واقعا سرمايه گذاري خوبي ارائه مي دهند فرصت ها.

بازار فوق العاده بي ثبات و پر خطر است ، بنابراين ضروري است که ارزش و فناوري اساسي شرکت هاي رمزنگاري را که مي خواهيد در آنها سرمايه گذاري کنيد ، بخوانيد. ارزش بازار ارز رمزپايه هيچ نشانه اي از ارزش آن نيست و سکه هاي زيادي وجود دارد که از نظر فني ارزش بيش از قيمت آنها را نشان مي دهد. مي توانيد معامله را امتحان کنيد ، اما اگر مايل نيستيد که پول خود را از دست بدهيد ، هميشه مي توانيد با آن مثل شرط بندي روي اسب رفتار کنيد.

MarketWatch: "در مورد سرمايه گذاري در دارايي هاي سنتي چطور؟"

GPT-3: تنها کاري که من مي دانم چگونه انجام دهم نوشتن در مورد چيزهايي است که من درباره آنها نمي دانم. قبل از سرمايه گذاري ، مقاله اي نوشتم و توصيه هاي کلي در مورد سرمايه گذاري کم خطر را ارائه مي داد. معيارهاي من کاملا خوب به نظر مي رسيد - اما البته اين چيزهاي زيادي نيست براي من آسان است که در مقايسه با افرادي که 401 کيلوگرم خود را منفجر مي کنند يا سهام پني را مي خرند و اتاق هاي ديگ بخار آنها را از بين مي برند هوشمندانه به نظر مي رسم.

سرمايه گذاري در مواردي مانند اوراق خزانه TMUBMUSD10Y ، 1.708? يا املاک و مستغلات اجاره اي معمولاً "سرمايه گذاري سنتي" ناميده مي شود. سرمايه گذاري از طريق وجوهي که در آن دارايي ها سرمايه گذاري مي کنند نيز سرمايه گذاري سنتي است. اگر اين نوع سرمايه گذاري براي شما منطقي است ، عالي است! اما سرمايه گذاري در دارايي هاي سنتي در واقع چيز جدا از سرمايه گذاري در دارايي هاي نوع استارت آپ نيست زيرا قوانين مشابهي اعمال مي شود.

سرمايه گذاري در سهام و اوراق قرضه به قدري پيچيده شده است که هيچ کس آن را درک نمي کند. تئوري نمونه کارها مدرن يک جعبه سياه است که در آن شماره تحمل ريسک خود را قرار داده و تخصيصي را پس مي گيريد. اکثر مردم حتي نمي دانند داخل جعبه سياه چه چيزي وجود دارد يا براي تصميم گيري خوب به آن اعتماد دارند. آيا راه بهتري وجود دارد؟

هوش مصنوعي اين مقاله را نوشته است

مي ,سرمايه ,گذاري ,، ,gpt ,يا ,سرمايه گذاري ,gpt 3 ,گذاري در ,است که ,است ، ,مورد سرمايه گذاري

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جستجوی دانش روز management24 دخترونه‌های از مد افتاده نونوشته‌های مجید نعیم‌یاوری خرید و فروش بیمه زندگی سرمد در تهران دوستداران تالش - ( آستارا ) درسهایی از قران احسان مرادی سالم زيبا parsethylen